Author

Author

Ka nisur sot në Kuvend, interpelanca mes deputetit të PD-së Ferdinand Xhaferraj dhe ministres së Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku....

Partia Demokratike ka përfunduar mbledhjen e saj e cila nisi mëngjesin e sotëm në orën 09:00 dhe ka marrë vendimin...

Partia Demokratike ka përfunduar mbledhjen e saj e cila nisi mëngjesin e sotëm në orën 09:00 dhe ka marrë vendimin...

Page 1 of 61 1 2 61

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.